سفارش تبلیغ
صبا ویژن

طراحی و چاپ و هدایای تبلیغاتی

چاپ فاکتور در اصفهان

قیمت چاپ فاکتور نوژان گرافیک بر مبنای : تعداد نسخ ، نوع کاغذ کاربن دار یا بدون کاربن بودن، نوع چاپ : چاپ افست یا ریسو نوع کاغد الوان ایرانی یا اندونزی سایز و ابعاد ، صحافی سرچسب یا پرفراژ دار بودن ، شماره دار بودن یا بدون شماره بودن آن تعیین می گردد ، کلیه هزینه های شامل شماره ، صحافی ، ترتیب برش و بسته بندی اختصاصی شبکه چاپ می باشد ، فاکتور فروش یک ابزار بازاریابی بسیار مهم است که شاید سال ها این سند در بایگانی مشتریان باشد ، پس طراحی زیبا و اطلاعات تماس و لوگو در آن امری ضروری می باشد ، در این لیست قیمت 2 فرم کاربن دار (NCR) و بدون کاربن آورده شده است که در تیراژ 500 و 1000 شماره ، سه برگی و دو برگی در سایز A4 , A5 می باشد ، در صورت درخواست چاپ با تیراژ بیشتر و سایز های متنوع ، تعداد نسخ بالاتر و رنگ های چاپ بصورت ساختگی می توانید قیمت تعرفه انواع فاکتور فروش و رسمی با شماره تماس 91002979-031 استعلام لحظه ای بگیرید .

 

نکاتی در مورد چاپ فاکتور

فاکتور برگه یا سندی است که توسط فروشنده به خریدار برای ثبت خریدی با ثبت قیمت های توافق شده، می باشد. چاپ فاکتور اغلب روی کاغذهای کاربن لس و غیر کاربن لس و در سایزهای A4 , A5 ، B4 , B5 انجام می شود. از دیگر عواملی که در چاپ فاکتور فوری یا فاکتور رسمی و مالیاتی مهم است، میتوان به چاپ فاکتور سیاه و سفید و چاپ فاکتور رنگی و برجسته بودن فاکتور های مالیاتی اشاره کرد.

فاکتورساده

95%

فاکتور کربن دار

54%

قبض و رسید

64%

فاکتور مالیاتی

57%

فاکتور ریسو

72%

چاپ فاکتور 2 برگی ساده

چاپ فاکتور 2 برگی کاربن دار

چاپ فاکتورمالیاتی

چاپ فاکتور رسمی دارایی

چاپ قبض و رسید

در چاپ فاکتور باید چه نکاتی را لحاظ کرد ؟

در فاکتور نام محصول خریداری شده به همراه تعداد محصول و قیمت تکی محصول و مبلغ کل محصول که ضرب تعداد محصولات و قیمت تکی آن است می باشد. به فاکتوری که توسط فروشنده صادر می شود فاکتور فروش و فاکتوری که توسط خریدار دریافت می شود فاکتور خرید گفته می شود. چاپ فاکتور اغلب برای خریدار صادر میگیرد که تاییدی به قیمت فروشنده باشد .

 

پیش فاکتور چیست ؟ چه کاربردی دارد؟

پیش فاکتور برگه ای است که فروشنده برای پیشنهاد قیمت به خریدار میدهد و خریدار برای در میان گذاشتن و تحقیق در بازار برای پیدا کردن بهترین قیمت از ان استفاده میکند. پیش فاکتورها از فروشنده های مختلف گرفته می شود و  اغلب اوقات برای تصمیم گیری نهایی به رییس شرکت نشان داده میشود و او تایید نهایی را انجام میدهد. لازم به ذکر است پیش فاکتورها در بیشتر اوقات برای زمان معینی تعیین میگردد و بعد از ا زمان اعتبار خود را از دست می دهند.

 

چاپ فاکتور به چه عواملی بستگی دارد؟

چاپ فاکتور به عواملی مثل کاغذ ( تحریر یا کاربن لس بودن)، چاپ ( سیاه و سفید بودن یا رنگی بودن ) ، صحافی ( نوع شماره برجسته بودن شماره یا معمولی بودن شماره ، ترتیب کردن) ودرگیر عواملی که در زیر تک تک بیان میکنیم بستگی دارد. پس از مرحله ای که انتخاب کاغذ توسط مشتری تعیین میگریدد (کاربن لس بودن یا کاغذ معمولی) ، سپس موقع تعدا رنگ چاپی می شود که برای هر فاکتور میتوان از چاپ تک رنگ (مشکی ) ، چاپ دو رنگ ( مشکی و قرمز) ، چاپ چهاررنگ (آبی ، قرمز ، زرد ، مشکی ) استفاده کرد. برای چاپ فاکتور مشتری موظف است طرح خود را برای ما ارسال کند در غیر اینصورت باید لوگو و مشخصات شرکت را برای ما ارسال کند تا طراحان ما با گرفتن مبلغی کار فاکتور آنها را اجرا کرده و پس از تایید مشتری فاکتور مورد نظر را چاپ شود.

 

چاپ اتیکت سینه

طراحی و چاپ سربرگ

از طراحی گرافیک حرفه ای و کیفیت چاپ عالی در کنار تحویل به موقع لذت ببرید  .

 

سفارش آنلاین

 

چاپ فاکتور رسمی

فاکتور رسمی  که مورد تایید اداره دارایی است، چیست ؟

فاکتور رسمی فاکتوری است که مورد تایید اداره دارایی برای اخذ مالیات بر ارزش افزوده است. این فاکتور با دستگاه ملخی شماره سریالی برجسته به رنگ قرمز میخورد تا از دیگر فاکتورها متمایز باشد. چاپ این فاکتورها به رنگ مشکی روی کاغذ سفید و زرد و قرمز انجام می شود . چاپ فاکتورهای رسمی اغلب با دستگاه چاپ ریسو انجام می شود و در دیگر مواقع می توان اگر کیفیت بالاتری برای چاپ فاکتورها میخواستیم یا می خواستیم از کارهای ترام دار استفاده کنیم از چاپ افست هم می توان برای چاپ فاکتورها استفاده کرد.

 

رنگ کاغذ در چاپ فاکتور رسمی چگونه انتخاب می شود؟

رنگ کاغد در فاکتورهای رسمی نسبت به سلیقه مشتری متغیر است اما اغلب برگه اول را سفید انتخاب می کنند و برگه دوم و سوم را رنگی که میتواند آبی یا زرد یا قرمز و صورت باشد تعیین می شود.

 

برای چاپ فاکتور رسمی از چه نوع کاغذی استفاده می شود؟

برای چاپ فاکتور مالیاتی از کاغدهای 80 گرمی اندونزی بیشتر استفاده می شود که برای نوشتن دستی واستفاده در پرینترها بسیار مرغوب می باشد. از دیگر کاغذهایی که برای چاپ فاکتور رسمی دارایی استفاده می شود میتوان به کاغدهای کاربن لس اشاره کرد. کاغذ خودکپی یا کاربن لس با پوشش مخصوصی تولید شده که می تواند رنگ آبی و یا سیاه را با آوردن فشار برروی آن به کاغذ زیرین منتقل کند . چاپ فاکتور  کاربن لس معمولاً در چند نسخه تهیه شده که در پشت نسخه اول از کپسول های بسیار ریز رنگی برای انتقال تصویر و یا متن به صفحه زیرین استفاده می شود . این نوع کاغذ به نام NCR نیز معروف است. این نوع کاغذ در گرماژ معمول از 40 تا 240 گرمی یافت می شود.گاهی اوقات می گویند این شرکت فاکتور را با قیمتی پایین تر از شما میزند این امکان ندارد مگر در زمانی که از کاغذهای با کیفیت پایین یا گراماژه پایین تر در چاپ فاکتور دارایی استفاده شود.

 

آیا میتوان از فاکتورهای رسمی پرینت گرفت ؟ می توان فاکتورهای مالیاتی را با دست نوشت ؟

باید توجه داشت که یکی از نکاتی که باید مورد توجه قرار داد پرینتی نبودن شماره سریال روی فاکتورها است. به همین خاطر پیشنهاد می شود که از برگه های فاکتور اول با دستگاه ملخی شماره برجسته بخورند سپس از آن ها برای پرینت گرفتن استفاده شود .البته در کل پیشنهاد میشود که مشخصات فروشنده ( شما) در روی برگه های فاکتور کاملا چاپ شوند و شماره با دستگاه ملخی بخورد سپس بقیه موارد رو به صورت دستی وارد نمایید که هیچ مشکلی در اداره دارایی بایت فاکتور چاپ شده برای شما مشتریان عزیز نباشد.